• Brawo przedszkolaki!

• W miniony czwartek został roztrzygnięty IV Gminny Konkurs Kolęd i Pastorałek organizowany przez GOK Chmielno.
            Hanna Markowska zajeła II miejsce w kategorii Soliści -przedszkola , klasa "0"
            4-5 latki otrzymały wyróżnienie.

Występy nagrodzonych dzieci można obejrzeć pod podanym linkiem:

https://www.youtube.com/@gminnyosrodekkulturysportu7740/videos .

• Tydzień profilaktyki i promocji zdrowia

• W związku z działaniami profilaktycznymi organizowanymi w ramach Tygodnia Profilaktyki i Promocji Zdrowia w naszej szkole przeprowadzono następujące działania:

* odbyła się pogadanka z Panem policjantem na temat "Bezpiecznych Ferii" po której dzieci wykonały plakaty
            * spotkanie z panią pielęgniarką i rozmowa na temat " Wirusy , bakterie - niewidzialny wróg"
            * klasy 0-3 wspólnie z wychowawcą - oglądały film z zakresu profilaktyki uzależnień pt. " Trudne wybory  Krokieta"
            * zdrowe drugie śniadanie - "Co jeść, aby poprawić koncentrację i pamięć".
            * konkurs plastyczny pt. " Bezpieczne zimowe zabawy"
            * warsztaty  z udzielenia pierwszej pomocy
            * pogadanka z psychologiem
            * zapoznanie się z Piramidą zdrowia.

• Gratulacje dla przedszkolaków!

• Rozstrzygnięto VIII Międzyprzedszkolny Konkurs Kolęd, Pastorałek i Piosenek Bożonarodzeniowych.

Kaja Andryskowska z grupy "Pszczółki" otrzymała wyróżnienie w kategorii soliści – 3, 4 latki.

Hanna Markowska  otrzymała wyróżnienie w kategorii soliści – 5, 6 latki.

Zespół z grupy „ Jeżyki" otrzymał II miejsce w kategorii zespoły – 3, 4 latki.

Bardzo serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom.

• Teatrzyk pt. " Po Polsce podróże małe i duże"

• 5 stycznia odwiedził nas teatrzyk "Akada" z Suwałk ze spektaklem pt. " Po Polsce podróże małe i duże".  Główny bohater smok Bazyli wyruszył w podróż  do wujka Smoka Wawelskiego, poznając po drodze wiele niezwykłych miast w Polsce. Przedstawienie dostarczyło wiele humoru  i radości, przybliżając uczniom historię Polski.