•  Świąteczne życzenia
          • Świąteczne życzenia

• Niech nadchodzące Święta Bożego Narodzenia będą dla Wszystkich radosnym czasem spędzonym w gronie najbliższych osób, czasem bez zmartwień i trosk życia codziennego a pełnym ciepła i miłości, oraz czasem spełniania naszych marzeń. Życzymy aby wszystkie dni w nadchodzącym 2023 roku były szczęśliwe i obfitujące w dobro oraz życzliwość.                                                                                       Społeczność Szkoły Podstawowej w Reskowie

• Jasełka 2022

• "Jest taki dzień, bardzo ciepły choć grudniowy. Dzień zwykły dzień, w którym gasną wszystkie spory. Jest taki dzień gdy jesteśmy wszyscy razem...". 22 grudnia w naszej szkole odbyło się przedstawienie jasełkowe, wszyscy wspólnie śpiewaliśmy kolędy i złożyliśmy sobie życzenia.

• Wigilia klasowa

• Dziękujemy wszystkim za włączenie się w pomoc w organizowaniu Wigilii Klasowych.

Wigilia w grupie "Żabki"

• Gratulacje dla Wiktorii i Radka

• Nasi uczeniowie brali  udział w Wojewódzkim Konkursie Wierszy i Fraszek Ewy Warmowskiej.Wiktoria Dera zdobyła II miejsce, a Radek Jeżewski zdobył wyróżnienie. Serdecznie gratulujemy. Wszystkim dziękujemy za udział, a Pani Marii za przygotowanie!!!

• Białe szaleństwo.

• Dzieci codziennie korzystają z zimowej pogody, zabawy na białym puchu dają im wiele radości. Oby śnieg utrzymał się jak najdłużej.

• Spektakl teatralny

• Dnia 14 grudnia dzieci miały możliwość obejrzenia przedstawienia teatralnego pt. "Królowa śniegu" w wykonaniu Teatru Blaszany Bębenek. Nasi mali widzowie odbyli wraz z Kajem i Gerdą niezwykłą podróż do krainy złej królowej. Obejrzany spektakl wywarł na małych widzach wielkie wrażenie. Dzieci były oczarowane.

• Akcja: Zostań Mikołajem"

• Zgodnie z tradycją naszej szkoły w okresie przedświątecznym organizujemy akcję charytatywną. W tym roku  pomagamy dzieciom chorym na mukowiscydozę.

• Warsztaty ceramiczne w LGR

•

Dnia 9 grudnia 2022r. uczniowie klas II i III uczący się języka kaszubskiego uczestniczyli w warsztatach ceramicznych w LGR w Chmielnie. Okazało się, że czas spędzony z gliną bardzo szybko płynie, a nasi uczniowie byli zaangażowani i zainteresowani  tą dziedziną.

• Konkurs plastyczny

• Dnia 9 grudnia 2022 roku w Bibliotece Publicznej w Chmielnie miało miejsce wręczenie nagród w konkursie pt: „ MOJA POCZTÓWKA BOŻONARODZENIOWA Z CHOINKĄ W ROLI GŁÓWNEJ”. Wszystkim zebranym czas umiliły przedszkolaki z Oddziału Przedszkolnego w Garczu. Na konkurs wpłynęło 56 prac.

Helanka Witke z grupy "Tygryski" otrzymała nagrodę pani Dyrektor SP w Kożyczkowie, natomiast II miejsce otrzymała Lilianna Marcińska z grupy "0".

Wszyscy biorący udział otrzymali drobne upominki. Wszystkim gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów !

• Czas na pierniczki rozpoczęty...

• Nasze zajęcia były kolorowe i pachnące pierniczkami. Na stołach pojawił się kolorowy lukier, posypki dekoracyjne oraz pisaki cukrowe, które pomogły nam w samodzielnym dekorowaniu pierników. Było super..