• Program Laboratoria Przyszłości

• Atracyjne lekcje z nowymi pomocami. Klasa III  poszerza swoje wiadomości i umiejętności praktyczne wykorzystując na zajęciach pomoce zakupione w ramach projektu ,,Laboratoria Przyszłości”. Uczniowie usprawniają liczenie, konstruują wymarzone pojazdy, budowle przestrzenne z wykorzystaniem rozmaitych klocków. Uczą się współpracy i nabywają umiejętność pracy zespołowej, wspierają się. Rozwijają myślenie logiczne; wykazują się ogromną kreatywnością. Dzięki świetnej zabawie nauka jest dużo łatwiejsza i przyjemniejsza.

• Akcja - Sprzątanie Świata 2022

• Jak co roku nasze przedszkolaki wzięły udział w ogólnopolskiej akcji: „Sprzątania Świata". Celem jest nie tylko uprzątnięcie odpadów ze wspólnej przestrzeni, ale również zwrócenie uwagi, że to my sami odpowiadamy za śmieci pojawiające się wokół nas.

• Lekcja 1 "Elementarz bezpieczeństwa"

• Lekcja "Elementarz bezpieczeństwa" to: omówienie najważniejszych zagadnień z zakresu bezpieczeństwa w ruchu drogowym: zasady przechodzenia przez jezdnię, znaki drogowe, odblaski, prezentacja numerów alarmowych, 5 zasad bezpiecznego ucznia i przedszkolaka.

• Powitanie jesieni

• 23 września 2022 r. nasze przedszkolaki powitały Pierwszy Dzień Jesieni. W tym dniu organizowane były zajęcia kulinarne i zabawy o tematyce jesiennej, poprzez które dzieci przyswajały sobie wiadomości o rozpoczynającej się właśnie porze roku. Było super...

• Obiady w szkole

• Obiady w szkole płatne są z góry do 25 dnia każdego miesiąca u wychowawcy klasy.

Nieobecność na obiadach, powyżej trzech dni należy zgłaszać u wychowawcy, obiady będą odliczane w następnym miesiącu.

Koszt: Zupa 2,00 zł, II danie 3,00 zł.

• Dzień Przedszkolaka 2022

• Moi Drodzy, rzecz jest taka, mamy dziś DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA!

PRZEDSZKOLAKI - dziewczyny i chłopaki.

Zdrowia, szczęścia Wam życzymy,„Sto lat, sto lat" - zanucimy.

Niech Wam zawsze słońce świeci. Cudowności - Nasze Dzieci !!!

• Dzień Kropki 2022

• Dnia 15.09.2022r. w naszym przedszkolu odchodziliśmy "Dzień Kropki”. Celem tego święta jest wzbudzenie u dzieci kreatywności, pomysłowości i zachęcenie ich do tworzenia oraz działania. Zabawy wypełnione były kolorami i wyobraźnią. Wszystkie przedszkolaki bardzo chętnie uczestniczyły w zabawach zorganizowanych przez swoje panie. W tym dniu było kolorowo-„kropkowo” a co za tym idzie bardzo radośnie.

• Rozpoczęcie roku szkolnego 2022/2023

• Pierwszego września 2022 roku,po Mszy świętej w kościele parafialnym w Miechucinie, o godzinie 9:15 uczniowie i nauczyciele Szkoły Podstawowej w Reskowie uroczyście powitali nowy rok szkolny 2022-2023. Dyrektor Szkoły Pani Grażyna Kąkol przywitała wszystkich uczniów, nauczycieli i rodziców, a następnie przedstawiła uczniom wychowawców poszczególnych klas. Po oficjalnej części uczniowie wraz z nauczycielami udali się do klas, aby porozmawiać oraz poznać wychowawców i nowych kolegów. Uczniowie wypoczęci, pełni wrażeń i nowych sił z utęsknieniem czekali na swoich kolegów. Wszystkim życzymy sukcesów i uśmiechu.