• Informacje

• Ø Głównym zadaniem Rady Rodziców jest harmonijne współdziałanie wszystkich Rodziców w sprawach jakości kształcenia i wychowania dzieci, wzbogacenia życia ogólnoszkolnego.

Ø Naszym priorytetem jest wspieranie uczniów, dyrekcji szkoły i grona pedagogicznego we wszystkim, co służy wartościowemu rozwojowi osobowości dziecka, co pozwala mu w mądry, ale i ciekawy sposób rozwijać swoje zainteresowania, a także we wszystkim co dostarcza radości podczas zabawy i wypoczynku.

Ø Zebrane fundusze są pod pełną kontrolą Rady Rodziców i w znaczący sposób wspomagają potrzeby szkoły w zakresie m. in. zakupu pomocy dydaktycznych, wspomagania dzieci będących w potrzebie, nagród, wspieraniu szkolnych imprez.

Składka i sposoby jej opłacania:

• Jednym z ważnych zadań przypisanych Radzie Rodziców jest gromadzenie funduszy, niezbędnych dla wspierania działalności Szkoły, służących całej jej społeczności. Dlatego apelujemy o dokonywanie wpłat składek ustalonych przez Radę Rodziców na rok szkolny 2022/2023 w wysokości rocznej - 35 zł.
          • Te pieniądze zostaną zagospodarowane na potrzeby naszych dzieci i będą wspierać ich funkcjonowanie w szkole na różnych płaszczyznach.
                    Składkę można wpłacić  do wychowawcy klasy

Serdecznie zapraszamy do współpracy !!!